Bezoperacyjna korekta nosa

Badania pokazują, że kształt nosa jest jednym z najczęstszych źródeł kompleksów na tle wyglądu zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Jednocześnie boimy się chirurgicznej korekty kształtu nosa, wysokiej inwazyjności i bólu związanego z zabiegiem. Niepokoi nas także brak przewidywalności efektu końcowego i jego nieodwracalność.

Lekarz wstrzykuje preparat w miejsca wymagające interwencji i palcami modeluje substancję, tak by osiągnąć wymarzony przez pacjenta efekt. Następuje nieoperacyjna korekta nosa. Co ważne, podczas zabiegu pacjent może obserwować jego efekty w lusterku i zgłaszać uwagi dotyczące nowego kształtu.

W rezultacie zabiegu twarz staje się bardziej harmonijna, a rysy twarzy łagodnieją. W porównaniu z zabiegiem chirurgicznym zabieg korekty nosa z wykorzystaniem wypełniacza jest bezpieczny, i praktycznie bezbolesny. Po kilkunastu minutach pacjent wychodzi od lekarza z nowym, ładnym nosem i może wrócić do codziennych aktywności. Bezbolesność zabiegu zapewnia maść znieczulająca, ponadto podawany preparat dodatkowo zawiera w składzie lidokainę, która znacznie redukuje ból. Zazwyczaj po zabiegu nie ma bardzo widocznych śladów. Nos bywa lekko, ale niezauważalnie powiększony, rzadko pojawiają się małe siniaczki czy krwiaki, znikające po kilku dniach, łatwe do ukrycia pod makijażem. Pacjent nie przechodzi zatem nieprzyjemnej rekonwalescencji, jak w przypadku chirurgicznych zabiegów.

Umów się na wizytę